Kadın Halleri
REKLAM ALANI

Stilinizi Yansıtacak Yaza Özel 9 Saç Rengi

28.03.2020
Stilinizi Yansıtacak Yaza Özel 9 Saç Rengi

Bu yaza nasıl girsem diye düşünüyorsanız sizin stilinizi yansıtacak 9 saç rengi yazımızdan yakışanı seçerek işe başlayabilirsiniz.

Saç rengi seçiminde bazen oldukça kararsız kalabiliyoruz. Özellikle mevsim değişikliklerinde istediğimiz tonların ne olduğuna tam karar verememek bazen oldukça canımızı sıkıyor.

Bu yazımızda tabi ki bu saç rengi size yakışır diyemiyoruz. Ancak fikir edinebilmeniz açısından bu yazın en hit tonlarını ve sık kullanılacak renkleri derledik umarım seçim yapmanız kolaylaşır.

REKLAM ALANI

Bu Yaz Size Yakışacak Saç Rengi Hangisi?

1-) 2020 yazının en sıcak saç rengi olan kızıl ile kendi tonunuzu bulabilirsiniz. Seçmesi en zor olan renklerden olduğunu biliyoruz ama bu tonu yakalarsanız gözler uzun süre üzerinizde kalacak.

Kızıl Saç Rengi
Kızıl Saç Rengi

2-) Bir çok kişiye yakışan uzun süre dip boyası istemeyen saç rengi seçmek ve üstelikte trend olması işte bu benim stilim dedirten cinsten.

Kızıl Kahve Saç Rengi
Kızıl Kahve Saç Rengi

3-) Kuaförünüze güveniyorsanız ve kendinizi yeterince özgür hissediyorsanız bu rengarenk saç renkleri size çok yakışacak.

Rengarenk Gül Pembe Saç Rengi
Rengarenk Gül Pembe Saç Rengi

4-) 2020 yazına damga vuracak saç renkleri seçerken atlamamız gereken bir ton var ki o da doğru kombinlerle bütün kadınlara yakışır diye düşünüyoruz.

2020 Yazına Özel Bakır Saç Renkleri
2020 Yazına Özel Bakır Saç Renkleri

5-) Biraz kızıl tonlarından uzaklaşıp her yazın modası olan sarılara doğru gidelim diyoruz. Bu birbirinden özel saç renkleri arasından seçim yapmak zor olsa da ben bu tonları seçtikten sonra vazgeçemiyorum tabi bunun sebepleri arasında saçların yıpranmasının da büyük etkisi var.

Sarı Saç Rengi
Sarı Saç Rengi

6-) Ombre Modelleri her dönemin yıldızları arasında sizde doğru seçimle yıldızınızı parlatabilirsiniz.

Küllü Kumral Ombre Modelleri
Küllü Kumral Ombre Modelleri

7-) Kötü bir yıla başlangıç yapmış olsakta depremler, afetler ve hastalıklar bizden enerjimizi alamadı bu enerjiyi saçlarımıza yansıtacak en özel saç renklerinden seçmek çok da zor olmasa gerek hanımlar öyle değil mi?

Enerji Dolu Saç Renkleri
Enerji Dolu Saç Renkleri

Bu saç renklerinden sizde seçip uygulayabilir ve bu stresten bir noktada uzaklaşabilirsiniz. Tabi ki binlerce tondan size en yakışanı bulacaksınız ancak bu saç renkleri ilkbahar – yaz trendini yakalamak isteyenlere yardımcı olacaktır.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.