Kadın Halleri
REKLAM ALANI

En Güzel Mutfak Dolabı Renkleri ve Modelleri

12.04.2020
En Güzel Mutfak Dolabı Renkleri ve Modelleri

Mutfağınıza yakışacak en güzel mutfak dolabı renkleri hakkında sizi fikir sahibi yapacak şahane seçimleri paylaştık umarım beğenirsiniz.

En Güzel Mutfak Dolabı Renkleri

Önce mutfağımızın dekorasyonunu değiştirmekle işe başladığımız sonrasında bir birinden farklı mutfak dolabı modellerine baktığımız yeni heyecanın son aşaması ise doğru mutfak dolabı rengini seçmektir.

Kimi zaman mükemmel dekore edilmiş bir mutfak dolap renginin kötü seçilmesi ile heba olabilir. Bunun kararını vermek için bir çok kez fikir değiştirebilirsiniz. Bizimki sadece size yardımcı olabilecek güzellikteki mutfak dolabı renklerini sizinle paylaşmak.

REKLAM ALANI

Bordo Beyaz Mutfak Dolabı Modeli

Mutfağınızdaki fayansları doğru seçerseniz ve duvar renginiz ile uyum sağlaması halinde bordo beyaz mutfak dolabı modeli gerçekten göz alıcı olabiliyor.

Krem Mutfak Dolabı Modeli

Aslında çok klasik olan krem mutfak dolabı için dekoru hareketlendirme görevini renkli ve farklı fayanslara verebilirsiniz.

Bordo Mutfak Dolabı Modeli

Özellikle geniş ve ferah aynı zamanda da aşırı güneş alan bir mutfağınız varsa bordo renkli dolaplar ortamı biraz yumuşatabilir. Rengin tonunu seçmekte biraz zorlanabilirsiniz. Mürdüm, mor yada borda gerçekten dolaplarınıza çok yakışacaktır.

Bordo Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Eskiden beyaz mutfak dolabı çok tercih edilmezdi. Şimdi hem teknolojinin artması hem de temizliğin daha kolaylaşması sebebiyle beyaz renk çok iç açıyor.

Gri Beyaz Mutfak Dolabı Modeli

Ben gri tonlarını çok seviyorum sanırım yeni mutfak dekorasyonumda da gri ile kahverengi ya da siyahın uyumunu yakalamaya çalışacağım sizde bu fikri beğendiyseniz denemek isteyebilirsiniz.

Gri Mutfak Dolabı Modelleri

Mat Mutfak Dolabı Modelleri

Renk seçimini yaptınız peki lake mi yoksa mat mı bir mutfak istiyorsunuz. Bence bu yılın modası mat renkler temizlenmesi daha zor ancak bu güzelliğe değer.

Mor Mutfak Dolabı Modeli

Biraz iddialı da olsa mor mutfak dolabı modelini seçebilirsiniz. Özellikle yazlıklarda daha dikkat çekici sonuçlar alabilirsiniz.

Siyah Beyaz Mutfak Dolabı Modeli

Sırada o en büyük klasik siyah ve beyazın mükemmel uyumu var. Sizde bu klasiği modernleştirebilir ve uygulayabilirsiniz.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.