Kadın Halleri
REKLAM ALANI

En Trend ‘L’ Mutfak Dolabı Modelleri

16.04.2020
En Trend ‘L’ Mutfak Dolabı Modelleri

L mutfak dolabı modelleri için seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu fotoğraflardaki dekorasyon örneklerine kesinlikle bir göz atmalısınız.

L Mutfak Dolabı Modelleri

Ülkemizde bir çok evin mutfağı kare ya da dikdörtgen biçimlidir. Bu tarz mutfaklarda hem dolap avantajı elde etmek hem de yerden tasarruf için ‘L’ şeklindeki mutfak dolapları kullanılıyor.

Sizde bu tarzda bir mutfak dolabı kullanacaksanız hem renk hem de biçim bakımından en güzel dekorasyona sahip bu resimlere bir göz atmalısınız.

REKLAM ALANI

Zaten bir çok kadına sorsak en kullanışlı mutfaklar nasıl dizayn edilmiştir diye en fazla alacağımız cevap ‘L’ mutfak dolabı modelleri olur. Kullanışlı olmasının yanı sıra trend ve 2020 yılının modern görüntüsünü de sahip olmak hiçte zor değil.

Bu sezonun mutfak dolabı tonlarında pastel ve mat renkler göze çarpıyor. Yine akrilik mutfak dolapları da her zaman ki popülerliğini korumaktadır. Mutfaklarda artık kullanışlılığın yanı sıra göze hitap etmesi de önemli bir hal almıştır. Sizde bazı rafları açık olan dolap modellerinden seçerek süs eşyalarınızı ve objeleri mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

L Mutfak Dolabı Modelleri İle Dekorasyon

Sizde aşağıdaki fotoğraflardan mutfağınıza uygun dolap ve dekorasyon tipini seçebilirsiniz.

Özellikle küçük mutfaklarınız için yukarıdaki l tipi dekor örneğini mutlaka aklınızda bulundurmalısınız.

Her zaman tercih edilmese de özellikle 2019 yılında başlayan eskitme tarzlı country mutfakları da l mutfak dekorasyonunda sıkça görüyoruz.

Birde bütün evlerde görmeye alışkın olduğumuz aslında çok modern görünmeyen ama oldukça kullanışlı olan bu ‘L’ mutfak tipini kullanabilirsiniz. Köy evi ve bahçe gibi yerlerde hem daha dayanıklı olması hem de az kirlenmesi nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor.

Akrilik mutfak dolaplarıda yine bu dekorasyonda sıklıkla tercih edilenler arasındadır.

Açık renkler, gri ve ahşap detaylarının mutfaklara ne kadar yakıştığını gözlerinizle görüyorsunuz. Beni heyecanlandıran bu modeller en çok tavsiye ettiklerim arasında yer alıyor.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.