Kadın Halleri
REKLAM ALANI

Kanıtlanmış Saç Uzatma Yöntemi ve Maske Kürü

14.05.2020
Kanıtlanmış Saç Uzatma Yöntemi ve Maske Kürü

Evde saç uzatma yöntemlerini denediniz ve hiç biri işe yaramadı mı? Bu kanıtlanmış saç uzatma ve bakım kürünü bütün kadınlar denemeli.

Evde Kolay Saç Uzatma Taktikleri

Hızlı ve kolay saç uzatmak her bayanın sahip olmak istediği durumlardan biridir ve bu yazımızda size evde kolay bir şekilde uygulayıp, saçlarınızı uzatabileceğiniz bir kaç yöntemden bahsetmek istiyoruz.

Birçoğunuzun bildiği üzere bakım yağları arasında adından sıkça bahsedilenler jojoba yağı, Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı gibi saçlarda inanılmaz etkileri olan yağlardır.

REKLAM ALANI

Bunların dışında lavanta yağı, biberiye yağı ve jojoba yağı ile sedir ağacı yağı ile kekik yağı saçların uzamasında inanılmaz etkileri olan yağlardır. Bu yağları belirli oranlar ile karıştırarak kısık ateşte pişirip sonrasında saç diplerinize masaj yaparak yedirerek yıkayabilirsiniz.

Bu sayede saçlarınız hem hızlı bir şekilde uzayacak hem de daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşacaktır.

Bakım Kürü İle Hızlı Saç Uzatma Yöntemi

– 3 damla lavanta yağı

– 3 damla biberiye yağı

– Jojoba yağı

– 2 damla kekik yağı ile sedir ağacı yağı

Bu yağlara ulaşım imkanınız yok ise evde her zaman bulunan yumurta ile de gereken bakımı sağlayabilirsiniz. Yumurta akı çok eskilerden günümüze kadar gelen ve birçok bayanın uyguladığı yöntemlerden biridir.

Yumurta akını saç diplerinize masaj yaparak yedirdikten sonra saçlarınızı streç film ile sararak bir iki saat sonra yıkama sonucunda saçlarınız artık eskisinden 10 kat daha sağlıklı görünmeye başlayacaktır ve dilerseniz yumurta akına bir de zeytinyağı ilave ederek saç bakımında daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Bunlarla birlikte saçlarınızı düzenli olarak sabah ve akşam mutlaka fırçalayınız. Fırçalama işlemi dolanmış saçları açarak saçların daha fazla hava almasını sağlar ve nem oranı da düzene girerek dökülmeleri durdurup daha hızlı uzama sağlanmasına imkan tanır.

Ancak bu işlemi saçlar ıslakken değil saçlar kuru iken yapmanız gerekmektedir. Kesinlikle gün içerisinde bol su tüketmeye dikkat ediniz. İçtiğiniz her su saçlarınıza güç katacaktır.

Fön veya saç kurutma makineleri ile saçları kurutmak da saçların kırılmasına yol açan diğer etkenlerden biridir.

Saçtaki nemi alır ve bu sayede susuz kalan saç telleri kırılarak dökülmeye başlar ve haliyle saçlarınız da uzama işlemi gerçekleşemez. Siz iyisi mi suyu çeken kaliteli bir havlu ile saçlarınızı kurutmayı deneyin. Bunun sonucunda artık saçlarınızın kırılmadığını ve daha hızlı uzamaya başladığını göreceksiniz.

Beslenmenize de dikkat ederek mutlaka bitkisel içerikli şampuanları da hayatınıza dahil ettiğiniz zaman sıkıntısız bir şekilde saç bakımınızı sağlamış olacaksınız.

Bu saç uzatma yöntemleri ile sağlıklı ve uzun saçlara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınız için https://www.kadinhalleri.com/11-ipucu-ile-sac-uzatma-yontemi-ve-sac-bakimi/ bağlantısını mutlaka ziyaret ediniz.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.