Kadın Halleri

KadınHalleri Kimdir?

Kadın Halleri bir fikirden ziyade bir eksikliğin ihtiyacını hissederek kurulmuş ailenizin “kadın” platformudur. Kadınların “sosyal medya” ve “internet” çağının olumsuzluklarına daha fazla maruz kalması bu yola girmemizi sağlamıştır. Yaşadığımız dönemin bilgiye olan ihtiyacının giderilmesi amacıyla hazırlanan “blog” bu ihtiyacı karşılamanın ötesinde bir merak ve dünyada kadınlar için neler olduğunu görmek isteyeceğimiz bir sayfa olarak amacına ulaşmak isteyecektir.

Blog yazıları yararlanılan doğru ve güvenilir kaynaklar ile freelance yazarlar ve denetim organizmalarımızın çalışmasıyla oluşturulmaktadır. Sitede ki tek yazar:

Selma Yılmaz:

  • Acil Tıp Teknisyeni
  • Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans Programı Mezunu
  • Sağlık Yönetimi Lisans Mezunu
  • 112 Acil Sağlık Hizmetleri Ambulans Sağlık Personelidir.

kadınhalleri‘nin bizzat kendisi ve fikir annesidir. Özgeçmişi Acıbadem Hastanesi, İstanbul Medipol Hastaneleri ve Özel Tıp Kurumları gibi ülkemizde başarılarıyla bilinen sağlık kurumlarının yoğun bakım, acil servis ve poliklinik deneyimleriyle doludur. Okumanızı kendi sözleriyle sürdürmenizi istiyoruz.

Bu dünyanın daha iyi bir yer olmasını diliyorum. Kötülüğün kendisine yer bulamadığı ve güzelliklerin biz insanları hep bir adım daha ileri taşıdığı bir dünya. Bu “ütopya” da kadının yeri büyük sevgili okurlar kendi sorunlarımız ve hayat mücadelemizi doğru kaynaklardan beslenerek çözüme kavuşturmalı ve yetişecek yeni neslin hazırlayıcıları olmalıyız. Bu doğrultuda misyonunu belirlediğim “KadınHalleri” sitenizin; ben ona “Dostunuzun” diyorum en yakınınız olması konusunda çok çalışacağına söz veriyorum. Sizlerde ben ve ekibime olan inancınızı koruyup daha da gelişmemiz için bizim “dostumuz” olun lütfen…

Peki biz kimiz:

Bizler “Kadınhalleri” fikrine destek veren

  1. Webdesigner
  2. İçerik Geliştirici – Editör
  3. Denetim Mekanizması
  4. Blog Yazıları Düzenleyicisi
  5. Altyapı Destekçisi

bölümlerinden oluşan 3Kadın ve 2Erkeğiz. Aslında bu sayfada hepimiz kadınız, bu sayfaya giren değerli erkek takipçilerimiz de “kadınhalleri” için adım atmaya çalışan ve bu kutsallığın önemini kavrayan bir değerdir.

İyi okumalar, keyifli vakitler diliyoruz…..