Kadın Halleri
REKLAM ALANI

Hayallerinizi Süsleyen Mine Çiçeği Tığ İşi Yelek Modeli

05.04.2020
Hayallerinizi Süsleyen Mine Çiçeği Tığ İşi Yelek Modeli

Çeyizlik yelek modelleri arasında en sevilen tığ işi modelleridir. Bu detaylı anlatımda sizde çeyizinize muhteşem bir tığ işi yelek modeli ekleyebilirsiniz.

Mine Çiçeği Tığ İşi Yelek Modeli

Yapan kişinin simsiz angora ip kullandığı ve iki numara tığ ile yaptığı tığ işi yelek modelini sizde severek yapacaksınız.

Yaklaşık 36 – 38 beden bir kişi işin 100 gramlık 3 bobin ipin kullanılacağını düşündüğümüz yelek modeli gerçekten tiril tiril bir görünümdedir. Sizin ellerinizden daha güzelinin çıkacağına inandığımız model için çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Videoda kol kesiminin net olarak görünmemesi nedeniyle aşağıdaki fotoğraflarda tığ işi yelek modelinin kolunu, arkasını ve yanlarını detaylı olarak fotoğraflayıp siz kullanıcılarımızın beğenisine sunduk.

Arka parçası için 11 ön kısmı için 6 tane şerit halinde örnek ile yapabileceğiniz tığ işi yelek modelinin uzunluğunu ise kendi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Tığ İşi Yelek Modeli İçin Detaylı Resimler

Hayallerinizdeki Tığ İşi Yelek Modeli
Hayallerinizdeki Tığ İşi Yelek Modeli

Hayallerinizdeki tığ işi mine çiçeği yelek modelini yapmak için aşağıdaki youtube kanalından videoyu izleyebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Mine Çiçeği Tığ İşi Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.