Kadın Halleri
REKLAM ALANI

Hadise İnstagramdaki Olay Dans Videosunu Neden Kaldırdı

11.03.2020
Hadise İnstagramdaki Olay Dans Videosunu Neden Kaldırdı

İnstagramda bir milyondan fazla takipçiye ulaşan Hadise sevgilisinin isteği ile mi fotoğrafları kaldırdı işte tüm yaşananlar.

Hadise O Olay Videoyu Sayfasından Kaldırdı

Sevgilisi Kaan Yıldırımer ile nişanlanma arefesinde olan Hadise geçen gece bir mekanda otururken görüntülenmişti. Tartıştığı görülen ikilinin geçtiğimiz günlerde 15 milyondan fazla izlenen dans videosu ile alakalı olduğunu magazin çalışanları tespit etti.

Kaan Yıldırımer’in isteği ile Hadise’nin dans videosu instagramdan kaldırıldı bu isteği yerine getiren Hadise cemiyet hayatı tarafından kınandı. Erkeklerin her isteğini yerine hemen getirmenin yanlış olduğunu ve bu başarılı dans videosunun kaldırılmasının bir anlamı olmadığını düşünenler çoğunlukta.

REKLAM ALANI

Bizde sizlere o olay videoyu paylaşıyoruz. İşte Reynmen şarkısı eşliğinde milyonlarca izlenen o dans videosu:

Hadise’nin Kaldırdığı Olay Dans Videosu

Bir kaç aydır aşk yaşayan Hadise sevgilisinin sözünden çıkmıyor. Bu dansı kıskanan Ulan İstanbul ve diğer dizilerin yakışıklısı oyuncusu ile ünlü şarkıcıyı bir birine çok yakıştıran hayranları ise bu gelişmeden oldukça memnun görünüyor.

İkilinin bir birine olan bu inancı bu aşkın daha da büyüyeceğine olan inancı arttırdı.

Hadise Kaan Yıldırım Aşkı
Hadise Kaan Yıldırım Aşkı
Hadise Olay Paylaşımı Kaldırdı
Hadise Olay Paylaşımı Kaldırdı

Hadise ile Kaan Yıldırım aşkının mutlu bir birliktelikle sonuçlanması hepimizin en çok istediği şeylerden birtanesi ancak bu ilişkinin karşılıklı tavizler ile yürümesi ise biz kadın hayranlarının birazcık canını sıkmıyor değil.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.