Kadın Halleri
REKLAM ALANI

Evde Yapabileceğiniz Kolay Saç Örgü Modelleri

02.04.2020
Evde Yapabileceğiniz Kolay Saç Örgü Modelleri

Evde kendinizin yapabileceği kolay saç örgü modelleri ile ilgili resimli ve detaylı anlatımları inceleyip harikalar yaratabilirsiniz.

Kolay Saç Örgü Modelleri

Örgü saç modelleri en sevdiğimiz ve hepimizin yapmak istediği modeller arasında yer almaktadır. Hasır, topuz, salaş ve taç gibi bir çok modeli bulunan örgü çeşitlerinden hangisini yapsam diye sizi kararsız bırakacak derecede kolay ve dataylı anlatımlara çok şaşıracaksınız.

Sizinle paylaştığımız bu resimlerdeki adım adım örgü modeli yapılışlarını dikkatle uygularsanız örgü modelleri yapılışı ile ilgili başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Örgü Modelleri Yapılışı

Ayrı ayrı modeller için inceleyeceğimiz örgü modelleri yapılışını detaylı resimlerle anlattık. Tam 6 farklı örgü saç modelinin nasıl yapılacağını kolayca öğreneceğiniz detaylı resimli anlatımları sizlerde meraklısına paylaşabilirsiniz.

1-) Örgü Topuz Modelleri Yapılışı

Örgü modelleri arasında en çok sevilen ve kullanılan topuz örgü modelleridir. Sizde evde kendi başınıza mükemmel örgülü topuzlara sahip olmak istiyorsanız bu adımları izleyebilirsiniz.

Örgü Topuz Modelleri
Örgü Topuz Modelleri

2-) Taç Örgü Saç Modeli Yapılışı

Şık bir davete giderken evde kendi taç örgünüzü yapmak istiyorsanız bu detaylı örgü anlatımı işinize yarayabilir. Kolaylıkla yapabileceğiniz model için daha önce bir antreman yapmanızı öneriyorum.

Taç Örgü Saç Modelleri
Taç Örgü Saç Modelleri

3-) Kısa Saç Örgü Modeli Yapılışı

Kısa saçlılar bizde örgü yapsak ne güzel olur diye düşünüyor? Bir çok kısa saç için örgü modeli yapabilirsiniz. Ancak benim en sevdiğim ve oldukça asil duran bu kısa saç örgüsünü sizde mutlaka denemelisiniz.

Kısa Saç Modelleri Örgü
Kısa Saç Modelleri Örgü

4-) Basit Örgü Saç Modeli Yapılışı

Basit bir örgüye kim evet demez ki? 10 dakikadan daha kısa bir sürede hazırlayabileceğiniz örgü saç modeli yapılışına hemen bir göz atın.

Basit Saç Örgü Modelleri
Basit Saç Örgü Modelleri

5-) Uzun Saç Örgü Modeli Yapılışı

Uzun hatta upuzun saçlarım olsa diye içimden çok geçirmişimdir. Ben örgü modellerini çok seviyorum ve şu da bir gerçek ki örgüler en çok uzun saçlılara yakışıyor. Çünkü istedikleri modelleri uygulayabiliyorlar. Bu iç çektiren uzun saç örgü modeli de bunlardan birtanesidir.

Uzun Saç Örgü Modeli
Uzun Saç Örgü Modeli

6-) Kolay Saç Örgü Modeli Yapılışı

En kolay örgü saç modelini ben yaparım diyorsanız yanılıyorsunuz. Bu modeli gördükten sonra bu kadar kolay ve şık duran modeli herkese yapmak isteyebilirsiniz.

Kolay Saç Örgü Modelleri Resimli Anlatım
Kolay Saç Örgü Modelleri Resimli Anlatım

Detaylı resimli anlatımlarla yapabileceğiniz saç örgü modellerinden en çok hangisini sevdiniz sevgili takipçiler? 🙂

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.