Kadın Halleri
REKLAM ALANI

Çift Taraflı Midye Kabuğu Tığ İşi Yelek Modeli

05.04.2020
Çift Taraflı Midye Kabuğu Tığ İşi Yelek Modeli

Ev hobilerinizin arasında yer alan tığ işi yelek modelleri için çok beğeneceğiniz çift taraflı midye kabuğu modelini nasıl yapacağınızı anlattık.

Çift Taraflı Tığ İşi Yelek Modeli

Hangi modeli kullanırsanız kullanın tığ işi yelek modelleri gerçekten çok güzel görünmektedir. Size anlatacağımız ve kolaylıkla yapacağınız bu tığ işi yelek modeli ise çok beğenilecektir.

Çift taraflı olarak kullanılabilmesi modelin güzelliğini ortaya çıkarırken kolay yapılabiliyor olması da çok sipariş alınmasını sağlamaktadır.

REKLAM ALANI

3 yumak ipin gideceği tığ işi yelek modeli çok güzel bir fikir olarak yapılmaktadır. Youtube videosunu eklediğimiz Yağmurun hobileri kanalı gerçekten yeleğin yapımını çok özenle anlatmış.

Midye Kabuğu Yelek Modeli

Bu tığ işi yelek modelini yetişkinler için kullanabilirsiniz. Görüntüsü midye kabuğunu andıran ve gerçekten giyildiğinde fazlasıyla şıklık katan yelek modelini küçük çocuklar ve bebekler için kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Midye Kabuğu Tığ İşi Yelek Modeli
Midye Kabuğu Tığ İşi Yelek Modeli

Videoyu izlemeden önce yukarıda ki fotoğraftan modelin detaylı incelemesini yapabilirsiniz. Dikkatli bir şekilde izlemeniz halinde yelek modelinin her iki tarafının da aynı çıkacağı ve bu şekilde çift taraflı olarak kullanılabileceğini bilmelisiniz.

Onlar için yayınlayacağımız bebek yelek modellerini kullanabilirsiniz. Tığ işi diğer örgü modellerine göre biraz daha zordur. Yapımcı 3 numara tığ kullandığını belirtmesine rağmen siz istediğiniz tığı kullanabilirsiniz.

Midye Kabuğu Tığ İşi Yelek Modeli

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.