Kadın Halleri
REKLAM ALANI

Bana Hangi Saç Modeli Yakışır Diyenlere Evde Yapılabilecek Kolay 6 Öneri

30.03.2020
Bana Hangi Saç Modeli Yakışır Diyenlere Evde Yapılabilecek Kolay 6 Öneri

Evde 5 dakikada kendinizin yapabileceği 6 saç modeli ile tarzınızı oluşturun. Bu saçlardan size hangisinin yakışacağını seçmek ve yapmak çok kolay.

Size En Çok Yakışacak Saç Modelleri

Yeni bir saç modeli ile renginizi ve havanızı değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu saç modellerini mutlaka denemelisiniz.

Sabahları uyandığımızda günün en büyük uğraşı haline getirdiğimiz saçlarımızı kısa sürede istediğimiz bir modele getirmek sanırım hepimizin hayalidir. Mükemmel bir saç için 10 dakikadan kısa bir sürede hazırlayacağınız bu modelleri mutlaka denemelisiniz.

REKLAM ALANI

1-) Tuba Büyüküstün Saç Modeli

Güzel oyuncunun yaptığı her saç modeli kendisine çok yakışıyor. Biz size dağınık bir durumda tuttuğu ve bazenleri ise sabah uyandığınızda uzun saçlarınızı yanlardan alıp arkadan tokalayacak şekilde bağlamanız ile Tuba Büyüküstün saç modeli ile kendinizi güzelleştirebilirsiniz.

Tuba Büyüküstün Saç Modeli
Tuba Büyüküstün Saç Modeli

2-) Sepet Örgü Saç Modeli

Sepet örgü saç modelini yapmak aslında kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bir saç modeli değildir. Ancak yardım almanız halinde derli toplu bir örgüden daha kolay yapılabilen ve şık bir davet için sizi kraliçe gibi yapabilecek bir modeldir.

Sepet Örgü Saç Modeli
Sepet Örgü Saç Modeli

3-) At Kuyruğu Saç Modeli

Saçlarınızı kolaylıkla yapabileceğiniz at kuyruğu saç modeli ile sabah saçlarınızı nasıl yapacağınızı düşünmeyi bırakabilirsiniz. Bu modelin handikapı bazen baş ağrısına sebep olabiliyor.

At Kuyruğu Saç Modeli
At Kuyruğu Saç Modeli

4-) Victoria Beckham Saç Modeli

Biraz daha kısa ve seyrek saçlarınız varsa Victoria Beckham saç modeli ile gününüzü daha güzel geçirebilirsiniz. Dünya güzeli bu hanımefendinin saçlarının her zaman aynı ahengi vermesi sizin de saçlarınızı nasıl yapmanız gerektiği konusunda fikir kaynağı olabilir.

Victoria Beckham Saç Modeli
Victoria Beckham Saç Modeli

5-) Küt Saç Modeli

Son zamanların en trend modelleri arasında yer alan kısa saçların gözdesi küt saç modeli ile saçlarınızı değiştirip yeni bir ahenge sahip olabilirsiniz. Bu saç modeli için radikal bir değişim almanız gerekebilir ancak buna kesinlikle değer.

Küt Saç Modeli

6-) Yandan Tokalı Saç Modeli

Tokayı saçlarınızın yanına takarak oldukça farklı ve tarz bir saç modeli oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ilgi çekici saç tokalarından edinmek olmalıdır.

Tokalı Saç Modeli
Tokalı Saç Modeli

Sizde bu sabah hangi saç modelini yapsam diye düşünenlerdenseniz bu stiller ilham kaynağınız olacaktır.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.